Nadide okulları olarak hedefimiz İngilizceyi yaparak yaşayarak öğrenmektir. 6.sınıflarımızla son ünitemizin konusu olan “Democracy” kelimelerini hem gerçek hayatta kullanarak öğrenmek, hem de gelecek yıl İngilizce derslerinde okulu temsil edecek öğrencileri belirlemek amacıyla “English Presidential Election 2022” gerçekleştirdik.

Bir e twinnining okulu olan Nadide Okulları hem ulusal hem de Avrupa kalite etiketleri ile ödüllendirildi.Ödül alan öğretmenlerimiz Kamile Yeler, Mehtap Kurt, Nagihan Işık, Rahime Gökırmak, Şeyda Güntekin öğretmenlerimize ve ögrencilerine teşekkür ediyoruz.

3. Gölcük Güzergâh Masa Tenisi Turnuvası'nda Öğrencimiz Ahmet Emir ÜNÜVAR kendi yaş grubunda birinci olmuştur. Öğrencimiz oynadığı tüm maçların setlerinde rakiplerine üstünlük sağlayarak ayrıca bir başarıya imza etmiştir.

8.Sınıflarımızın mezuniyet programı ortaokul bahçemizde harika bir organizasyonla gerçekleşti. Öğrencilerimiz programda mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşarken aynı zamanda kendilerine yarınların emanet edileceği gençler olarak bu vazifenin de bilinci ve şuurunda olduklarını gösterdiler. Orotoryo olarak seslendirdikleri üstad Necip Fazılın "Gençliğe Hitabesi"nde de, okul korosunun seslendirdiği birbirinden güzel özenle seçilmiş parçaların

Okulumuzda Karakter Eğitimi Sabır Şükür çalışmaları devam etmektedir. 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü 6.sınıflarımızla İngilizce olarak Sabır Şükür gazetesi hazırladık. Öğrencilerimiz gruplara ayrılarak sabır veya şükür konularında yazılarını yazdılar.

5-6-7. sınıflarımızla tarihi ve maneviyat büyükleri ile öne çıkan Bursa Şehrimize misafir olduk. Meteorolojinin gök gürültülü yağmur uyarısının endişesi, rehberimizin; “Bursa’da yağmur bu zamanlarda sıkıntı olmaz, yer yer yağar ve geçer” şeklindeki tecrübeî bilgisinin rahatlatıcılığında yola çıktığımız gezimiz otobüsteki kahvaltı ve yolculuk sohbeti,

Değer Eğitimi çalışmaları kapsamında düzenlemiş olduğumuz Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmamızın finalini gerçekleştirdik. Okuyuşları birbirinden güzel olan öğrencilerimiz arasından birincileri belirlemek oldukça zor oldu. Yarışmamızın sonunda şube bazında birincilerimize ödülünü verirken, finale çıkmaya hak kazanan öğrencilerimize de başarı belgesi takdim edildi.

6.sınıf öğrencimiz Ecem AYDOĞDU İl geneli yapılan "Çevreyi Hor Gören Geleceğini Zor Görür" konulu katikatür yarışmasında mansiyon ödülüne lâyık görülmüştür. Öğrencimiz 750 TL hediye kazanmıştır. Görsel sanatlar öğretmenimiz Şakire AYTÜRK ve ögrencimiz Ecem AYDOĞDU'yu tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Türkçe ve Sosyal Bilgiler zümrelerinin düzenlediği Genç Bilgeler yarışması gerçekleşti. 7-B sınıfını temsil eden öğrencilerimiz Muhammed Eymen Özbay, Rana Ordu, Zehra Aydın yarışmayı birincilikle tamamladı.  Son ana kadar çekişmeli devam eden yarışmada beraberliği bozmak için yedek sorular birinciye belirledi.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com