Vakfımızın her sene düzenlemiş olduğu yaz okulumuz öğretmen ve öğrencilerimizin birlikte katıldıkları piknik ile sona erdi.

Kuran-ı Kerim okumayı öğrendikleri yaz okulumuzda dua ezberleri ve dini bilgiler derslerinin yanı sıra öğrencilerimiz sportif faaliyetlerde de bulundular. Özellikle yüzme, futbol, basketbol, voleybol, badminton, geleneksel el sanatları ve bilgisayar derslerine katılıp hem yaz tatilinin keyfini çıkardılar hem de yaz dönemini en anlamlı şekilde değerlendirdiler.

 

Öğrencilerimizin yaz döneminde de eğitimlerine devam etmesini isteyen, özellikle Kuran-ı Kerim öğrenmeleri noktasında irade ortaya koyan velilerimizi, gayret göstererek %95 oranında Kur'an Öğrenmeye geçen öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz. Öğrencilerimizin çok güzel imkânlar ile Kur'an öğrenmelerini sağlayan vakfımızın değerli idareci ve mensuplarına da ayrıca teşekkür ederiz.

6
7
8
9
10
11
12
13
1
2
3
4
5

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com