Mevlid-i Nebî haftası etkinlikleri çerçevesinde bizler de öğrencilerimizle birlikte,

kısa bir program da olsa, yüce Nebi Muhammed Mustafa (sav) Efendimizi analım istedik. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Recep Öz’ün yaptığı kısa bir konuşma sonrası Resulullah Efendimiz için yaptığımız pastamızı keserek öğrencilerimize ikram ettik.

Peygamber Efendimiz olur da O’na salavat çekmek olmaz mı? Biz de bunun için bir salavat zinciri oluşturduk ve salavat yarışması düzenledik. Öğrencilerimizin kalpleri O’nun adını anarak coşsun istedik. Belirlediğimiz süre içinde Resulullah Efendimiz’ e en çok salavat çeken öğrencilerimize danışman öğretmenleri bugünün anısına olan hediyelerini takdim ettiler. Öğrencilerimizden Efe AYDIN, Umut Efe KUTLUER, Erdem Alp ÖNEN, Yusuf YILMAZ, Hayrunnisa DEMİRHAN, Yunus Emre BİLEN sınıflarında en çok salavat çeken öğrencilerimiz oldu. Öğrencilerimiz arasındaki kardeşlik duygularını pekiştirmek amacıyla öğrencilerimiz arasında yapılan çekilişin hediyelerinin verilmesiyle programımız sona erdi.

4
6
1
2
3

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com