Özel Nadide Başiskele Anaokulu olarak kıymetli velilerimiz ve değerli öğrencilerimizle birlikte “Portfolyo Günün” de bir araya geldik. Öğrencilerimiz ailelerine sunum yaparak yıl içerisinde öğrendikleri bilgileri aktardılar. Etkinlik bitiminde diplomalarını alan nadide öğrencilerimiz öğretmenleriyle ve ailesi ile birlikte kendileri için hazırlanan köşede hatıra fotoğrafı çekildiler.

Özel Nadide Başiskele Anaokulu öğrencileri büyük bir heyecanla başladıkları 2021-2022 eğitim ve öğretim yılını tamamladılar. Bütün bir yıl bir aile gibi olduğumuz, birlikte neşe içinde eğlendiğimiz, öğrendiğimiz, mutlulukla geçen günlerimizin ardından karne zamanı geldi.

Başiskele Nadide Anaokulu öğrencileri olarak Nadide Babalarımızın bu özel günlerini kutlamak istedik. Kıymetli babaları için öğrencilerimiz ısı ile küçülen kâğıtlara en özel resimleriyle anahtarlık hazırladılar. Öğrencilerimizi almaya okula gelen babalarımızı, babalar ile ilgili müzikler ve sürpriz görseller karşıladı.

Başiskele Anaokulumuz da tefekkür dersimizde bu gün arıları inceledik. Arıların çiçeklerin ortasın da bal yapıcı özleri aradıklarını, güzelim  peteklerini nasıl ördüklerini, bir gün de kaç çiçek dolaştıklarını bizlere nasıl bal ürettiklerini Yüce kitabımız da arı isminde bir sure olduğunu öğrendik.

Sizin en hayırlınız hadisi şerifinden yola çıkarak Kuran-ı Kerim öğrencilerimizin sevincine bir kez daha şahitlik ettik. Sevgi çiçeği sınıfı öğrencilerinden Meryem Asel GÜLLÜ, Rana FEYZİOĞLU, Yusuf POLAT, Hatice SEVEN isimli öğrencilerimizi tebrik ediyor.

Bugün Nadide Başiskele Anaokulu’nda hem Karpuz Tefekkürü hem de İlkbahara Veda Yaza  Merhaba şenliği yaptık. Yaz meyvelerinden kâinat eczanesinde  yaratılmış tatlı mı tatlı, sulu mu sulu karpuzu tefekkür ettik. Bahçeye ekilen sivri biber acıyken yanı başındaki karpuzun tatlı olmasını düşündük ve karpuzun tadını tefekkür ettik.

Nadide Başiskele Anaokulu Değer Eğitimi derslerinde başarılarına devam ediyor. Her gün Kuran okuma sevgisi yaşayan çocuklarımız cüz kitaplarını bitirerek Kuran-ı Kerim okumaya başladılar. Küçük yaşlarına rağmen büyük başarılar gösteren çocuklarımızın bu mutlu günlerini çok güzel törenler yaparak kutladık.

Özel Nadide Anaokulu öğrencilerimizle bugün İstanbul’un Fethinin 569. Yılını çeşitli etkinliklerle kutladık. Öğrencilerimizle öncelikle Fatih Sultan Mehmet’i ve hocası AkŞemseddin’i anlatan eğitici videomuzu izledik. Sonrasında fetih zaferinde verilen mücadelerle ilgili analitik sorularımıza cevap bulduk.

Başiskele Anaokulumuz bugün, bekledikleri ORMANYA gezisine gitti. Heyecanları gözlerinden okunan öğrencilerimiz, Ormanya ya vardıklarında çeşit çeşit hayvanları gözlemleyip onlar hakkında bilgi edindiler. Bolca gezip doğa yürüyüşüde yapan öğrencilerimiz yaptıkları piknik ile daha da keyiflendiler.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com