Nadide okulları 2013 yılında Gölcük ilçesinde açmış olduğu şube ile ilçe halkına güvenilir ,akademik ve milli manevî değerlerine bağlı bir eğitim alma imkanı sunmuştur. Okul öncesi eğitime önem veren kurumumuz ,öğrencilerimizi akademik olarak yetiştirmenin yanı sıra öğrencilerimize milli ve manevî değerlerimize yönelik bilinç de kazandırmaktadır.Kurumumuzda uyguladığımız "değerler eğitimi " ile topluma değer katacak öğrencilerimizin bilimsel eğitimle birlikte dini eğitimi de alarak hayata ahlak penceresinden bakmalarını;

Özel Nadide Gölcük Anaokulu anasınıfı öğrencileri yaparak-yaşayarak, eğlenerek keyifli bir eğitim-öğretim dönemi geçirdiler. Geçirdiğimiz bir yıl boyunca  yaptığımız çalışmaları taçlandırmak için kıymetli velilerimiz sevgili öğrencilerimiz ile birlikte "Portfolyo Sunum Günü" gerçekleştirdik. Çocuklarımızın bireysel gelişimlerini gözlemlemek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu günde çeşitli istasyonlar kurduk.

Nadide Gölcük Anaokulu olarak büyük bir heyecanla başladığımız 2021-2022 eğitim-öğretim yılımızı tamamladık. Nadide öğrencilerimizle birlikte huzurlu, mutlu, başarılı ve keyifli bir şekilde geçen günlerimizin ardından okul bahçemizde kutlama yaparak karnelerimizi aldık.

Gölcük Nadide Anaokulu öğrencileri okulun son haftası harika bir veda pikniği gerçekleştirdi. Şarkılar söylendi, oyunlar oynandı, birbirinden güzel yiyecekler, lezzetli meyveler yendi.

Nadide Gölcük Anaokulu öğrencilerimiz ile bugün “Arı Tefekkürü” yolculuğuna çıktık. Bu yolculuğumuzda arıların günde ortalama iki bin çiçeği ziyaret ettiğini, saniyede iki yüz kere kanat çırptığını, bize bal yapabilmek için ömürleri boyunca çalışıp sadece yarım çay kaşığı kadar bal yapabildiklerini ve daha bir çok şey öğrendik.

Kur’an ışığında bir ömür sürmek adına ilk adımı atan öğrencilerimiz Bal Çiçekleri sınıfından Muhammet Mert Nurtaç, Hira İkra İnan ve Defne Ada Arslan’ın Kuran törenleri büyük bir coşku ile kutlandı. Öğrencilerimiz ilahilerini söyleyip hadislerini okudular.

Gölcük Nadide Anaokulu öğrencilerimizle birlikte bugün “entarisi kırmızı, mantosu yeşil, düğmeleri kara” olan yaz meyvemiz karpuzu tanıdık. Faydaları hakkında muhabbet ettiğimiz karpuzumuzu afiyetle yedik.

Nadide Gölcük Anaokulu öğrencileri  yaz şenliği ile haziran ayına eğlenceli bir başlangıç yaptı. Müzik duvarda, sanat sokağı, yüz boyama, kum havuzu, su ve parkur oyunları ile eğlenceli vakit geçiren öğrencilerimiz karpuz ve dondurmalarını da afiyetle yediler.

Gölcük Nadide Anaokulu öğrencilerimiz  yüzme etkinliğini keyifli bir şekilde gerçekleştirdiler.İlk olarak öğrencilerimiz çırpma,dengede durma ,kolları ve ayaklarını gevşetme vb.ısınma hareketleri yaptılar.

Öğrencilerimizin haftalardır heyecanla beklediği Ormanya Doğal Yaşam Tabiat parkı gezimizi bugün gerçekleştirdik.Sadece resimlerde ve televizyonlarda gördüğümüz hayvanları yakından görme imkanı yakaladık.Renklerini, seslerini, kokularını tanıdık.Hayvanların yanı sıra doğayla da iç içe olma şansı yakaladık.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com